Goud sponsor
Zonnegilde
Zilver sponsor
Esso Vermeulen Slagerij Van Guilik
Brons sponsor
LK mediasupport
BESTUUR      
Arend Runia voorzitter voorzitter@doskampen.nl 06-37155186
Jasper Plender secretaris secretaris@doskampen.nl 06-36425509
vacature penningmeester penningmeester@doskampen.nl  
Edwin Burgman gastvrijheid & gezelligheid e.g.burgman@gmail.com 06-24227706
Koos Westendorp voetbal technische zaken kooswestendorp@home.nl 06-53305361
Marjolein van der Vinne voetbal organisatorische zaken voetbalcom@doskampen.nl
06-51192624
Wilfred Horst commerciële zaken wilfred.horst@nl.bosch.com 06-15041140
       
TECHNISCHE STAF      
Edwin Kwakkel hoofdtrainer eerste elftal e.kwakkel@kpnmail.nl 06-18507060
Marcel Post hoofdtrainer eerste elftal posteritos@gmail.com  
Cor Bottenberg trainer tweede elftal corjanet@versatel.nl 06-39678444
Emiel Diender trainer tweede elftal emieldiender@hotmail.com 06-41549642
Gerjo Vijge trainer JO19-1 gerjovijge@hotmail.com 06-11333641
Dick van Warven trainer JO17-1 dickvanwarven@ziggo.nl
06-51391689
Rob Kabboord trainer JO15-1 robkabboord@hotmail.com 06-15266704
Raymon Beuling trainer JO13-1 raymonbeuling@outlook.com 06-40727421
Olivier Meijer trainer JO11-1 olivier-meijer@outlook.com 06-36554130
Wilfred Rill trainer JO9-1 wilfredrill@gmail.com 06-47462536
       
MANAGEMENT TEAM (t.b.v. 1e t/m 3e en elftal <21 jaar)  
Jan de Vries voorzitter jvries@hetnet.nl 06-19299970
Jan Mulder technische zaken janencarlamulder@ziggo.nl 06-20007372
Geert Hooisma algemene zaken geert@verkeersschoolhooisma.nl 06-53403908
       
Berry Wezenberg scouting berrywezenberg@hotmail.com 06-15580726
       
VOETBALTECHNISCHE ZAKEN      
Sarris Westerkamp voorzitter tc@doskampen.nl 06-13231946
Simon Mansvelder hoofd Opleidingen tc@doskampen.nl 06-44236349
Gert van Dijk coördinator JO17 en JO19 tc@doskampen.nl  
Christian van der Worp coördinator JO15 tc@doskampen.nl  
Henk-Jan van de Kerke coördinator JO12 en JO13 tc@doskampen.nl  
Arjan Dijkstra coördinator JO10 en JO11 tc@doskampen.nl  
  coördinator F-pupillen tc@doskampen.nl  
Johan Baars keepertrainers en algemene zaken tc@doskampen.nl  
     
Herman Vorsselman coördinator scouting hvorsselman@home.nl  
Marcel de Groot scouting en Talento tc@doskampen.nl  
       
VOETBAL ORGANISATORISCHE ZAKEN      
John van Marle voorzitter jvanmarle0@gmail.com 06-55488299
Erwin Jager senioren (4e t/m 8e en 35+/45+) senioren@doskampen.nl 06-28325756
Alinda de Boer wedstrijdzaken senioren en A/B-teams wedstrijdsecretaris@doskampen.nl 06-14559547
Monique Otten wedstrijdzaken D/C-teams wedstrijdsecretaris@doskampen.nl
06-30318076
Jeroen Flentge wedstrijdzaken E/F-teams wedstrijdsecretaris@doskampen.nl 06-16254603
       
SCHEIDSRECHTERS-COMMISSIE      
Henri Krijn   scheidsrechters@doskampen.nl 06-22434484
       
SPONSORCOMMISSIE      
Jos van der Weerd commerciële zaken sponsorcommissie@doskampen.nl 06-22470888
Youri Brouwer commerciële zaken sponsorcommissie@doskampen.nl 06-23955217
Marc Visscher commerciële zaken sponsorcommissie@doskampen.nl 06-40153607
Dennis Koekkoek databeheer sponsorcommissie@doskampen.nl 06-47476010
Frans Töller databeheer sponsorcommissie@doskampen.nl 06-16392520
Niels van Eekeren facilitair sponsorcommissie@doskampen.nl 06-28175207
Herman Westendorp facilitair sponsorcommissie@doskampen.nl 06-15126718
       
VRIJWILLIGERSCOMMISSIE      
Susanne Snijders voorzitter vrijwilligers@doskampen.nl 06-12741100
Hilda Bosman   vrijwilligers@doskampen.nl 06-19013297
       
VERTROUWENSPERSONEN      
Wiep Koppert   wiepkoppert@hotmail.com 06-41425247
Jan Wijenberg   jan@werkstaal.nl 06-51562728
       
ACCOMMODATIECOMMISSIE      
Bert van der Weerd voorzitter b.weerd@ziggo.nl 06-52865970
Niels van Eekeren uitvoering nvaneekeren@hotmail.com 06 28175207
Arjan Dijkstra uitvoering dijk.ie@ziggo.nl 06-25042482
Herbert Zomer facilitair beheerder facilitairbeheerder@doskampen.nl
André Clement onderhoud   06-50205981
       
ICT-COMMISSIE      
Rutger Töller   ict.commissie@doskampen.nl 06-29408872
       
FINANCIËLE COMMISSIE      
Gert Bonestroo   penningmeester@doskampen.nl 038-3371727
       
COMMUNICATIECOMMISSIE      
André Koers voorzitter communicatie@doskampen.nl 06-14004040
vacant websitebeheerder webmaster@doskampen.nl 06-14004040
Theo Heldoorn redactie De Supporter/De Nieuwsgier theoheldoorn@hotmail.com 06-41256157
Wilbert Nieuwenhuis   communicatie@doskampen.nl  
Paulien Schutten grafische vormgeving communicatie@doskampen.nl  
       
KLEDINGCOMMISSIE      
Wiep Koppert wedstrijdkleding materiaalbeheer@doskampen.nl 06-41425247
Els Fien wedstrijdkleding materiaalbeheer@doskampen.nl  
John Meijer trainersmaterialen materiaalbeheer@doskampen.nl 06-27510588
       
OVERIG      
Gert van Dalen teammanager eerste elftal dos1@doskampen.nl 06-51799141
Piet Hanekamp verzorging / fysiotherapie p.hanekamp@planet.nl 06-51829182
Merian Plender - van Maastricht ledenadministratie ledenadministratie@doskampen.nl 06-11648809
Lisa van de Geest spelerspassen A-junioren t/m F-pupillen lvdgeest@hotmail.com 06-55855931
Erwin Jager nieuwe leden senioren senioren@doskampen.nl 06-28325756
Marianne Sieberichs nieuwe leden pupillen en junioren nieuweleden@doskampen.nl 06-13787775
Peter Smit veld- en kleedkamerindeling kleedkamerindeling@doskampen.nl 06-47480268
Marianne Sieberichs coördinator kantine kantine@doskampen.nl 06-13787775
Henk Albers coördinator Voetbalschool h.albers45@home.nl 038-3321074
Rico Westendorp coördinator Voetbalschool ricowestendorp@hotmail.com 06-34329496
John de Just begeleider Pupil van de Week fam-dejust@home.nl 038-3324590
Leon ter Burg secretaris Supportersvereniging supportersvereniging@doskampen.nl 06-13245766
Coen van Dijk secretaris Club van 100 clubvan100@doskampen.nl 06-29003911

Webshop DOS Kampen

Je wilt graag lid worden van onze prachtige vereniging?

Zaterdag 16 december
Competitie: Hulzense Boys - DOS
Aanvang: 14:30 uur op sportpark Smidserve in Nijverdal

Kijk voor diverse sponsormogelijkheden binnen D.O.S. Kampen.